+ 90 232 600 1 600
info[at]tespa.net
Tespa teknolojik imkanları ve yarım asıra yakın tecrübesi ile Sondaj Kuyusuna düşmüş veya sıkışmış pompaları kurtararak kullanım dışı kalan kuyularınızı yeniden aktif hale getirmektedir.

Dalgıç pompa kurtarma 

Su kuyularında bulunan dalgıç pompa sisteminin kuyu içerisinde sıkışarak kuyunun kullanılmasına engel olduğu durumlarda Tespa Dalgıç Pompa, yüksek kaldırma kapasiteli öz malı olan kuyu kurtarma vinci ile hizmet vermektedir. Dalgıç pompa kurtama tecrübe ve doğru ekipman gerektiren bir uygulamadır.

Öyle ki; Tespa teknolojik imkanları ve yarım asıra yakın tecrübesi ile Sondaj Kuyusuna düşmüş veya sıkışmış pompaları kurtararak kullanım dışı kalan kuyularınızı yeniden aktif hale getirmektedir.

Düşen Pompaların Çıkarılması, Kuyu Düzenleme

Tespa olarak kuyuya düşen pompa ve boruyu çıkarma, temizleme ve kuyu derinleştirme işlemleri yapmaktadır. Atıl kalan, kullanılmayan, zaman içinde boru veya pompaları kuyuya düşmüş, kısmen kapanmış, kullanılmaz hale gelmiş kuyularınızı yeniden çalışır hale getiriyoruz.

Dalgıç Pompa Kurtarma aynı zamanda bir kuyu kurtarma işlemidir. Kuyuya düşen pompa ve boruları çıkartıyor, bakım ve onarımlarını yaparak, kuyuyu temizleyerek tekrar montajını yapıyoruz. Kuyularınızı yeniden işler hale getirmek için gerekirse kuyuyu genişletiyor ya da derinleştiriyoruz.

  • Dalgıç Pompa Kurtarma-pompa-kurtarma-1
  • Dalgıç Pompa Kurtarma-pompa-kurtarma-2
  • Dalgıç Pompa Kurtarma-pompa-kurtarma-3
  • Dalgıç Pompa Kurtarma-izmir-dalgic-pompa-kurtarma-4
  • Dalgıç Pompa Kurtarma-dalgic-pompa-kurtarma-1