+ 90 232 600 1 600
info[at]tespa.net
Dalgıç pompa tamiri ve bakımı,dalgıç pompa montajı,su sondajı,kuyu temizliği,kuyu kurtarma işlerinizde kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi.

Tespa olarak; dalgıç pompa devreye alma, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Farklı marka ve ürün gruplarına hizmet veren dalgıç pompa sistemleri ihtiyaclarınıza uygun dalgıç pompa tipini seçerek müşterilerinin bu konuda olanihtiyaçlarını karşılamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, muhtemel bir uygulama içinmodel sunmakta, dalgıç pompa problemlerine en uygun ve en ekonomik çözümleri getirmektedir.

Tespa dalgıç pompa acil durumlar ve profesyonel  çalışma koşulları için tasarlanmış özel vefarklı pompa sistemlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Dalgıç pompalar, kontrol panolaru ve tesisat sistemiyle birlikte bütün olarak kabul edilmelidir.Bu sistemin bütün elemanlarının kalitesi ve yeterliliği, sorunsuz bir işletimiçin şarttır. Bu nedenle firmamız, dalgıç pompa uygulamalarında, keşif, projelendirme, montaj, satış sonrası servisi ile bir bütün olarak hizmet veren, konusunda uzman servis elemanları aracılığıyla son kullanıcıya ulaşmaktadır. Firmamız garanti ve servis hizmetlerini sistemin bütünü içinvermekte, verimli bir uzun dönemli çalışma sağlayabilmek için; pompa temini, kuyuya montaj ve uygulama sorumluluğunu bir bütün olarak değerlendirmektedir.

Dalgıç pompa işletmeye alma

Tespa dalgıç pompa hizmetlerini profesyonel pompa sistemlerinizin sorunsuz olarak çalışabilmesi için müşterilerimize işletmeye alma hizmeti sunmaktayız.

Dalgıç Pompa Bakım ve Onarım

İşletmeye alma prosedürü doğru olarak tamamlanmış ürünlerimize garanti süresince ve sonrasında her türlü satış sonrası hizmeti verilmektedir.

İşletmeye alma hizmetini gerçekleştirmiş olan kuruluşumuz,hizmet verdiği müşterisinin “Garanti ve Satış Sonrası Hizmetlerinden” sorumluve yetkili duruma gelmektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin herhangi bir hizmet gereksinimi olduğunda, önce ürününü işletmeye almış olan kuruluşumuza başvurması gerekir.

Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasıl yerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği, kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanın seçimi gibi konularda danışmanlık yapmak ve hatta bu ürünlerin tesisat montajı yapılırken başında durarak bir nevi kontrolörlük yapmak süpervizörlük hizmetinin kapsamını oluşturmaktadır.

Servisimizde dalgıç pompaların uzun süre ilk günkü gibi performanslı çalışmasını sağlamak için orijinal yedek parça kullanılmaktadır. 

Dalgıç pompaların yerinde montajı, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda teknik servis personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

1. Dalgıç Pompa Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Dalgıç pompa satın alımından önce gerekli ihtiyaçların belirlenmesinde müşterilerimize danışmanlıkve keşif hizmeti verilir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve detaylı teklif olarak tarafınıza yazılı olarak iletilir.

 

2. Dalgıç Pompa Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Satış sırasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak dalgıç pompaların montajları yapılır, bakım ve arıza ihtimalleri konusunda bilgi verilir,sistem sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilir.

 

3-Dalgıç Pompa Garanti ve Yetkili Servis

Garanti süresince kullanım,elektrik tesisat hataları ve kuyu içi kirliliğe bağlı oluşan arızalar hariç tüm mekanik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parça temin etmekteyiz.

 

4-Dalgıç Pompa Bakım ve Onarım 

Garanti süreleri dolmuş dalgıç pompaların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması yetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodik bakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.


5-Dalgıç Pompa Garanti Dışı, Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri

Garanti Süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan dalgıç pompalara ücreti karşılığı verdiğimiz hizmetlerdir.